PROFESIONÁLNÍ DJ SLUŽBY

Odehráno víc jak 1.000 akcí

OSLAVY

SVATBY

NAROZENINY

FIREMNÍ VEČÍRKY

Nabízím zajištění hudební produkce různých žánrů pro Vaše soukromé a firemní akce (svatby, narozeniny, párty, firemní večírky, plesy aj).

Jsem DJ s vlastní aparaturou a zkušenostmi více jak 25 let. Hudba od 50-tých let až po součastnost. Specializace na oldies 80-90-tých let. Možnost i karaoke s více jak 3.600 songy. Odehráno více jak 1.000 akcí, z toho 220 svateb, 60 narozenin a 110 spol. večírků.

KALENDÁŘ AKCÍ

FOTOGALERIE

VAŠE OHLASY

Svatba 13.9.2019 Veronika & Zdeněk Hříbkovi

Dobrý večer Jirko,
svatbu jsme si moc užili a to i díky Vám. Moc děkujeme a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás.
Hosté byli z hudby taky nadšení a děkujeme, že jste si poradil i s překvapením a pomohl kamarádům z kapely.
Oceňujeme, že jste hrál podle našeho playlistu i když to není úplně váš šálek kávy… A ten výběr písniček pro novomanžele jste zahrál se skvělým načasováním až pozdě v noci, kdy zůstalo jen zdravé jádro a měli jsme čas si to v klidu užít 🙂
Jo a výslužku jsme Vám zapomněli dát, tak jsme ji dnes snědli 😀 Omlouváme se.

Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za zajištění skvělé atmosféry na naší svatbě, všichni si přišli na své, karaoke bylo bezezbytku využito a výuka tanců byla velmi vtipné zpestření.
Děkujeme a budeme doporučovat.

Chtěli bychom moc poděkovat za skvělý zážitek, který se díky Vámi vybraným písničkám ještě umocnil. Vše bylo perfektně zařízeno, velmi oceňujeme Váš profesionální přístup. Karaoke bylo super a vyuka tanců se motorkářům taky moc líbila. Budeme Vás určitě doporučovat!!! Všechno se nám opravdu moc líbilo!!!
Ještě jednou děkujeme, Erika a Michal

Telefon: 608 319 312

Mail: nespor.jiri@centrum.cz