VAŠE OHLASY

Budu velmi rád, když mi zde zanecháte vaše názory a připomínky k mé práci, kterou dělám s nadšením a láskou.

37 komentářů

 1. Petra & Rosta

  Děkujeme, za perfektní večer, všem se to moc líbilo. Profesionální přístup nás mile překvapil a každému můžeme DJ Itala vřele doporučit.

  Díky

  Odpovìdìt
 2. Gábina & Jirka

  Zdravim, děkujeme za zahrání na naší svatbě. Byli jsme spokojeni a bavili se celý večer. Všem se to moc líbilo, hlavně karaoke. Všem vřele doporučujeme.

  Odpovìdìt
 3. 30.06.2009 Oslava 140. výročí otevření základní školy v Ladné

  Děkujeme mnohokrát DJ Italovi za hudební produkci k oslavě výročí otevření školy. Protože s ním máme už dlouhodobější zkušenosti a vždycky udělal svou hudbou dobrou zábavu a atmosféru, obrátili jsme se na něj i při této významné oslavě školy. Všichni byli spokojení a vydrželi tancovat při jeho písničkách až do rána. Udělal zábavu pro všechny věkové kategorie od dětí mateřské školy až po babičky v pokročilém důchodovém věku. Mockrát děkujeme a určitě si Vás zase pozveme.

  Odpovìdìt
 4. SVATBA LEDNICE 01.08.2009 Valerie & Paul

  Dobry den,
  chtela jsem dodatecne velmi podekovat za Vas velmi profesionalni pristup a vybornou zabavu na nasi svatbe. Vyber pisnicek byl nenahraditelny, karaoke bylo velmi zabavne a vyuka tancu uchvatila snad kazdeho svatebcana.

  Dekuji

  Odpovìdìt
 5. SVATBA ČEJKOVICE 17.10.2009 Eva & Karel

  Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat za zajištění skvělé atmosféry na naší svatbě, všichni si přišli na své, karaoke bylo bezezbytku využito a výuka tanců byla velmi vtipné zpestření.
  Děkujeme a budeme doporučovat.

  Odpovìdìt
 6. 50. NAROZENINY Velké Bílovice 11.6.2010 JANA

  Ahoj Jirko, chci Ti ještě jednou poděkovat za vytvoření výborné atmosféry na naší „kulaté“ akci, všichni jsme se skvěle bavili a slyšeli jsme od Tebe to, co jsme chtěli slyšet, takže super!
  Díky!

  Odpovìdìt
 7. Hochzeit in Wien, 12.06.2010 Tomas & Hanka

  Wir haben Herrn Nespor, alias DJ ITAL, für unsere Hochzeit am 12.6.2010 in Wien gebucht. DJ ITAL zeigte sich als sehr zuvorkommend und eigeninitiativ. So plante er beispielsweise zum Teil eigenständig die Choreografie und Spiele, sowie musikalische Untermalung der Trauung und der anschließend stattfindenden Hochzeitsfeier, welche er stets mit der Braut abstimmte und ihr dabei viel Arbeit abnahm. DJ ITAL war auch am Hochzeitstag höchst flexibel, freundlich und erledigte seinen Job zu unserer vollsten Zufriedenheit! Für die perfekte Arbeit, die DJ ITAL auf unserer Hochzeit leistete, war sein Preis äußerst fair. Er eignet sich auch ausgezeichnet für österreichische Veranstaltungen und geht musikalisch auf die jeweilige Zielgruppe ein. So spielte er bei uns bspw. EAV und Fendrich. Aufgrund unserer sehr positiven Erfahrungen mit Herr Nespor, können wir diesen nur wärmstens weiterempfehlen!

  Odpovìdìt
 8. Svatba Wien (A) 12.06.2010 Tomas & Hanka

  Take ja bych se chtela pripojit k rade spokojenych nevest, ktere meli to stesti oslavit svoji svatbu s hudebnim doprovodem Jirky alias DJ Itala a na techto strankach mu dekuji: Jirko tys roztancil hosty kazdeho veku a dokonce i kazde narodnosti 🙂 Poradil sis s jakoukoliv necekanou komplikaci a s kazdym hudebnim oriskem jsi bleskurychle pomohl nejen behem nasi svatby ale i pred a po ni… Timto bych rada uzavrela, co muj novopeceny manzel prave podobnymi slovy napsal v nemcine. Pochvalu by Ti nejradeji poslala cela nase rodina…

  Odpovìdìt
 9. Svatba Brno 3.7.2010 Erika & Michal

  Chtěli bychom moc poděkovat za skvělý zážitek, který se díky Vámi vybraným písničkám ještě umocnil. Vše bylo perfektně zařízeno, velmi oceňujeme Váš profesionální přístup. Karaoke bylo super a vyuka tanců se motorkářům taky moc líbila 🙂 Budeme Vás určitě doporučovat!!! Všechno se nám opravdu moc líbilo!!!
  Ještě jednou děkujeme, Erika a Michal

  Odpovìdìt
 10. Svatba Znojmo 18.9.2010 EVA & JAN

  Ještě jednou bychom rádi poděkovali za skvělou produkci DJ Italovi. Je to profesionál a naše představy zrealizoval do puntíku. Karaoke, řecký taneček a spoustu jiných her nemělo prostě chybu a všichni na to vzpomínají. Díky za skvělou náladu od začátku až do konce.

  Odpovìdìt
 11. 40.NAROZENINY BRNO 7.1.2011

  Dobry den, pane Nespore,
  chtela bych Vas jen srdecne pozdravit a vyjadrit Vam velky vdek za perfektni pripravu a realizaci hudebni produkce na me narozeninove oslave. Vsichni byli nadseni, pani provozni mi take rikala, ze si Vas chce objednat na oslavu svou…Jeste jednou dekuji a verim, ze se vzajemne jeste pracovne setkame pri dalsi podobne akci.
  At se Vam dari jako i cele Vasi rodince!

  Se srdecnym pozdravem

  Beata Drapalov

  Odpovìdìt
 12. J. Hrubý - za zastupitele obce Nový Přerov

  Děkujeme za profesionální úroveň hudební produkce na naší taneční zábavě ve stylu 60. let.
  Organizátoři akce a všichni účastníci byli maximálně spokojeni jak s produkcí, osvětlením, výběrem skladeb, tak i s přehledem
  o interpretech a jejich skladbách a v neposlední řadě i s konferenciováním produkce.
  Přejeme hodně hudebních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

  Odpovìdìt
 13. Svatba Tišnov 2.7.2011 Jana & Jiří Vrbovi

  Dobrý den, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za úžasnou atmosféru naší svatby, perfektní hudební doprovod i skvěle pojaté moderování celého večera. Moderování tomboly jste zvládl na jedničku! Zaznamenali jsme na hudbu, karaoke i výuku tanců výborné reakce, takže opravdu moc děkujeme.

  Odpovìdìt
 14. DVOJSVATBA LETOVICE 16.7.2011 Petra & Martin, Kateřina & Eric

  Dobrý den,
  děkujeme za hudební doprovod a jsme rádi, že jsme si Vás vybrali, výuka tance byla super,děkujeme za skvělou zábavu.
  Přejeme hodně úspěchů v další práci.

  Odpovìdìt
 15. SVATBA BRNO 27.8.2011 Manželé Cepkovi

  Dobrý večer pane Nešpore,

  tímto bychom Vám chtěli poděkovat za včerejší hraní na naší svatbě. Nemělo to chybu i přesto, že jsme se ke spoustě her ani vůbec nedostali. Hudba byla skvělá a i Vaše pohotovost. Určitě Vás každému dalšímu doporučíme.

  Děkujeme

  Odpovìdìt
 16. SVATBA MODŘICE 25.2.2012 Lucie & Lukáš Bartošovi

  Dobrý den, pane Nešpore,

  nejsem si jistá, jestli jsme Vám dostatečně poděkovali za sobotní hraní. Takže touto cestou ještě jednou velké díky, všem se to líbilo a chválili Vás. Mějte se moc krásně, přejeme Vám spoustu úspěchů jak pracovních, tak i osobních a třeba někdy při nějaké jiné příležitosti 🙂

  S pozdravem Lucie a Lukáš Bartošovi

  Odpovìdìt
 17. SVATBA OKROUHLIČKA (okr H.B.) 7.7.2012 Veronika & Honza Wolgemuthovi

  Jirko fotky klidně zveřejnit můžeš, bude nám potěšením a musím říci, že slyšíme samé kladné ohlasy, pokud jde o nás, tak spokojenost veliká, vše dopadlo nad
  naše očekávání a užilili jsme si to moc, takže Ti patří velké díky!!!!!! měj se s rodinou hezky a třeba někdy při nějaké příležitosti………..ahoj V+H

  Odpovìdìt
 18. SVATBA HOLEŠOV 11.8.2012 Šárka & Zdeněk Školoudovi

  Dobrý večer pane Nešpore,

  rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za skvělou hudbu a profesionální moderování na naší svatbě. Velice jsme ocenili Váš široký výběr písniček.
  Stále se nám dostává spoustu spokojeným reakcí od našich přátel, kterým jste se opravdu moc líbil. Jsme moc rádi, že jste se nám postaral o zábavu svatebčanů, např. výukou tanců. Všichni byli moc spokojeni!!

  Prostě večer pod Vaším vedením byla skvělá volba 🙂

  Š. & Z. Školoudovi

  Odpovìdìt
 19. Svatba Boskovice 15.12.2012 Věra & Robert Petruželovi

  Dobrý den,
  přejeme Vám všechno nejlepší do roku 2013! Hlavně štěstí, pohodu a zdravé miminko!
  Děkujeme Vám také za skvělé hraní na naší svatbě 15.12. 2012! Jsou samé kladné ohlasy! Všichni si užili společné tanečky a poslech skvělé hudby. Víme, že naše svatba byla trochu netradiční a hosté se spíše bavili mezi sebou než tancem, ale i tak jste přispěl ke skvělé atmosféře a jsme s výsledkem a průběhem maximálně spokojeni.

  Věra a Robert Petruželovi

  Odpovìdìt
 20. SVATBA NEMOJANY 11.5 2013__Denisa & Ondřej Stromští

  Dobrý den,

  chtěli bychom Vám touto cestou za vše velice poděkovat, byli na Vás jenom kladné ohlasy, všem se to moc líbilo a nemohli si Vás vynachválit 🙂 Budeme Vás všude doporučovat 🙂

  Krásné odpoledne a jsem s pozdravem

  Denisa a Ondřej Stromští

  Odpovìdìt
 21. SVATBA HORNÍ VĚSTONICE 8.6.2013 LUCIE & ONDŘEJ

  Dobrý den,

  děkujeme Vám, byl jste velmi chválen .. padly takové názory, jako „konečně zase svatba s pořádnou hudbou, která svatbě dala šťávu a ne aby ji pohřbila“ 🙂 se svatbou jsme opravdu strašně moc spokojení a to samozřejmě i díky Vám .. bez každičkého detailu, který na svatbě byl, by taková nemohla být 🙂

  Odpovìdìt
 22. Svatba Brno-Rozdrojovice 22.6.2013 Manželé Hrdinovi

  Dobrý den,

  chceme Vám s manželem mockrát poděkovat za vynikající a bezchybnou zábavu a moderování
  her na naší svatbě. Všichni se výborně bavili a byli s hudbou i se vším nad míru spokojeni.
  Hlavně děkujeme za vstřícnost a ochotu, že jsme si mohli vytvořit vlastní playlist a
  kdykoliv během večera si určit která píseň bude hrát,vytvářelo nám to mnohem osobnější
  atmosféru než kdyby tam někdo pouštěl pro nás neznámé písně, ke kterým nemáme žádný vztah. 🙂

  takže DĚKUJEME ZA VŠE A VŘELE VÁS DOPORUČÍME KOMU TO JEN PŮJDE

  Odpovìdìt
 23. Svatba Brno, Kadlcův mlýn 13.7.2013 Žaneta & Radek Sárovi

  Dobrý den p. Nešpore,

  rádi bychom Vám ještě jednou i touto cestou poděkovali za Váš skvělý profesionální výkon. Tak „pohotového“ DJ jsme ani jeden nezažili. O výuce tanců nemluvě. KARAOKE-naprostá špička. Od všech hostů jsme slyšeli jen slova chvály – BYLO TO SUPER, SKVĚLÁ ZÁBAVA, MOC JSME SE BAVILI………..

  Děkujeme

  Odpovìdìt
 24. SVATBA BŘECLAV 14.9.2013 Věrka & Pavel Boublíkovi

  Dobrý den.

  Ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za povedenou hudební produkci na naší svatbě. Po opatrném začátku se nakonec všichni roztančili a zábava byla výborná. Všichni byli spokojení.

  Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a třeba zase někdy nashledanou.

  Odpovìdìt
 25. SVATBA POHOŘELICE 25.1.2014 Kovaříkovi

  Dobrý večer pane Nešpore,

  Dodatečně Vám ještě jednou děkujeme za Vaše účinkování na svatbě v Pohořelicích. Vaše zkušenosti se svatbami nám byli velmi užitečně a Vaše vystoupení bylo profesionální, což se nám velmi líbilo. Určitě Vás doporučíme všem, kdo bude potřebovat na podobnou akci hudební produkci.
  S pozdravem

  Kovaříkovi

  Odpovìdìt
 26. SVATBA HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU 12.4.2014 Denisa a Martin Mašterovi

  Dobrý den, ještě jednou mockrát děkujeme nejen za hudební doprovod na oslavě naší svatby, ale také za program, kterým jste bavil naše hosty. Všichni si večer užili a byli spokojeni, na čemž nám hodně záleželo. A je to i Vaše zásluha

  Děkujeme!

  Odpovìdìt
 27. SVATBA BLUČINA 2.8.2014 Nikola a Martin

  Dobrý den pane Nešpore

  Chtěli bychom vám tímto poděkovat za perfektní a bezchybný chod večera na naší svatbě v Blučině. Především nám šlo o pobavení a spokojenost hostů, což se hlavně z velké části díky vám podařilo na jedničku dvakrát podtrženou. Ohlasy tipu ten je SUPER apod… byli na místě. Do budoucna na jiné akce jste pro nás jasná volba. DĚKUJEME a přejeme mnoho stejně spokojených jako jsme my.

  Nikola a Martin

  Odpovìdìt
 28. Obecní ples 24.1.2015 - Ladná

  Zdravíme z Ladné,

  pana DJ Itala známe již delší dobu a jsme velmi spokojeni s jeho produkcemi. Nejinak tomu bylo i na prvním obecním plese. Hrál podle přání a všehochuť hitů. Určitě si ho příští rok objednáme zase.

  Odpovìdìt
 29. SVATBA Mikulov na Moravě 6.6.2015 Martina a Honza

  Ještě jednou jsme Vám se ženou chtěli poděkovat za skvěle vedenou svatbu a perfektní atmosféru. Opravdu jste špička ve svém oboru a určitě Vás všem doporučíme, i když věříme, že je spíše problém si u Vás najít volný termín než klienty.:-) Dokonce i majitelé hotelu byli ještě ráno unešeni atmosférou.:-)

  Přeji Vám další povedené akce a budeme se těšit, jestli se někdy na nějaké akci ještě uvidíme.

  Dubští

  Odpovìdìt
 30. SVATBA ZBÝŠOV 20.6.2015 Lucie a David

  Dobrý den,chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za perfektní hudební doprovod na naší svatbě a vlastně za všechno, co jste pro nás udělal a poradil ohledně svatby. Myslím, že nikoho lepšího jsme si nemohli vybrat 🙂 Všichni hosté byli unešeni. Jste opravdu jednička ve svém oboru 🙂 Mockrát Vám děkujeme

  Odpovìdìt
 31. SVATBA JEVIŠOVKA 19.5.2017 KOPŘIVOVI

  Dobrý den pane Nešpore,

  chtěli jsme Vám poděkovat ještě jednou za Vaše služby na naší svatbě. Byl jste skvělý a moc jsme se bavili – všichni – děti především. Rodině jsem posléze říkala, že mám dojem, že jste byl mírně zklamán, že se málo tančilo a mám Vám tedy od nich vyřídit, že naopak zasloužíte velkou pochvalu za to, že jste dokázal zabavit všechny a hlavně tu naši neteř. Také moc oceňujeme Vaše plné nasazení až do ranních hodin. A ještě bonusově máme dobrou zprávu – manžel Vás doporučil v práci dalším ženichům (rozšířil tam svatební epidemii a všichni se rozhodli letos ženit), takže d oufáme, že práce se Vám jen pohrne. Přejeme mnoho úspěchů v pracovním a štěstí v osobním životě.

  Kopřivovi

  Odpovìdìt
 32. 60 NAROZENINY 19.5.2018 – POHOŘELICE

  Dobrý den pane Nešpore, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za hezkou zábavu při manželových narozeninách a těším se brzy na viděnou. Lenka Žikešová

  Odpovìdìt
 33. SVATBA BRNO-LÍŠEŇ 26.4.2019 MALÁSKOVI

  Dobrý den,

  rádi bychom vám poděkovali za Vaši profesionální páteční produkci hudby, projekci fotek a výuku tanců.
  Moc jsme si náš svatební den užili.
  Přejeme vše dobré.
  Monika a Filip Maláskovi

  Odpovìdìt
 34. Svatba 20.7.2019 Dostálovi

  Dobrý den,

  chtěla bych Vám moc poděkovat, že jste nám moc pěkně hrál na svatbě a snažil se rozproudit zábavu, což se dle mého povedlo. Určitě Vás budu doporučovat. Mějte se krásně a ještě jednou děkujeme 🙂

  Odpovìdìt
 35. Svatba 27.7.2019 Marie & Tom

  Děkujeme moc za zajištění hudební produkce i zábavy na naší svatbě. Pan DJ nejen že pouští skvělé písničky, ale také moderuje. Jeho výuka tanců nemá chybu. Hosté se díky tomu velmi bavili a zapojili se i ti, kteří by jinak tancovat nešli. Ještě jednou díky za vytvoření skvělé atmosféry!

  Odpovìdìt
 36. Svatba 13.9.2019 Veronika & Zdeněk Hříbkovi

  Dobrý večer Jirko,
  svatbu jsme si moc užili a to i díky Vám. Moc děkujeme a jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás.
  Hosté byli z hudby taky nadšení a děkujeme, že jste si poradil i s překvapením a pomohl kamarádům z kapely.
  Oceňujeme, že jste hrál podle našeho playlistu i když to není úplně váš šálek kávy… A ten výběr písniček pro novomanžele jste zahrál se skvělým načasováním až pozdě v noci, kdy zůstalo jen zdravé jádro a měli jsme čas si to v klidu užít 🙂
  Jo a výslužku jsme Vám zapomněli dát, tak jsme ji dnes snědli 😀 Omlouváme se.

  Odpovìdìt
 37. Svatba 21.9.2019 Oldřiška & Jan

  Děkujeme za zajištění hudební produkce a zábavy na naší svatbě. Všem se líbila výuka tanců, hudba dle atmosféry a přání hostů, díky profesionálnímu přístupu vznikla skvělá atmosféra a vše proběhlo jak mělo. Shrnuto a podtrženo – můžeme jen a jen vřele doporučit, pokud budeme organizovat další akci trochu většího rozměru určitě se na Vás znovu obrátíme.

  Odpovìdìt

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Telefon: 608 319 312

Mail: nespor.jiri@centrum.cz